Biznesowe laptopy ASUS ExpertBook B3 Flip do pracy zdalnej

Nowoczesne laptopy ASUS ExpertBook B3 Flip zaprojektowane zostały do hybrydowej pracy. Sprzęt zaspokoi oczekiwania nie tylko użytkowników biznesowych, ale również profesjonalistów, którzy zwracają dużą uwagę na wydajność i niezawodność.

Wszechstronny sprzęt do zadań specjalnych

Oryginalne laptopy ASUS ExpertBook B3 Flip wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją, dzięki czemu możliwa jest mobilna praca nawet w bardzo trudnych warunkach. Na szczególną uwagę zasługują zawiasy, dzięki którym ekran można obracać o 360 stopni. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie. Komfortową pracę zapewnia dotykowy rysik Stylus2, dzięki którymu nie ma nawet najmniejszych problemów z wprowadzaniem danych. Sprzęt ASUS ExpertBook B3 Flip oferuje bardzo wiele inteligentnych funkcji, które znacząco zwiększają komfort pracy.

Procesor Intel Core 12 generacji

Nowoczesne laptopy ASUS ExpertBook B3 Flip zaprojektowane zostały do hybrydowej pracy

Wyjątkowa 12 generacja procesorów Inter Core zapewnia najwyższą wydajność i intuicyjne skalowanie. Rewelacyjne parametry użytkowe możliwe są do osiągnięcia, dzięki połączeniu niezawodnych rdzeni typu Performance i nowoczesnych rdzeni Efficient. W dużej mierze to właśnie dzięki architekturze hybrydowych procesorów Inter Core można liczyć na wielozadaniowość. Rdzenie Performance zoptymalizowane zostały do kompleksowej obsługi pojedynczych zadań o stosunkowo niewielkiej liczbie wątków. Jeżeli chodzi o rdzenie typu Efficient to zoptymalizowane zostały one do obsługi skalowania wielowątkowych obciążeń roboczych. Laptopy ASUS ExpertBook B3 Flip umożliwiają pracę nad wieloma zadaniami jednocześnie.

Dlaczego warto?

Laptopy ASUS ExpertBook B3 Flip wyposażone są w nowoczesną kamerę internetową, dzięki której można prowadzić rozmowę online z klientami, pracownikami i partnerami biznesowymi. Do dyspozycji jest nie tylko standardowa kamera, ale również dodatkowa kamera, która skierowana jest na zewnątrz. Rozdzielczość 13 MP1 umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów. Do laptopa warto podłączyć szybki dysk SSD M.2 PCIe pojemności 1 TB i 48 GB pamięci DDR4 RAM. Nie można zapominać także o zintegrowanej łączności LTE 4G5. Podczas pracy liczy się nie tylko szybkie, ale również bezpieczne połączenie z dowolnego miejsca na ziemi. Za ultraszybkie i stabilne połączenie odpowiada nowoczesna technologia Wi-Fi 6. Notebook ASUS ExpertBook B3 Flip wyposażony jest oczywiście w szereg portów, dzięki którym bez problemu można podłączyć zewnętrzny sprzęt. Do dyspozycji jest nie tylko port Thunderbolt™ 4, ale również złącze obsługujące interfejs USB4, HDMI i wyjście USB Type-A.