Czy warto zainteresować się najnowszym modelem iPhone? 

Minęło już kilka tygodni odkąd smartfony Apple iPhone 14 Plus pojawiły się w sprzedaży, oczywiście uprzednio pojawiając się na specjalnie przygotowanej konferencji, na której zostały przedstawione światu po raz pierwszy. Zastanawiasz się z czego wynika tak ogromna popularność tego modelu? Koniecznie sprawdź poniższy artykuł!

Dlaczego iPhony są tak chętnie wybierane na całym świecie?

Obecnie ciężko byłoby nam znaleźć osobę, która nie znałaby urządzeń z logiem nadgryzionego jabłka. Firma z Cupertino zbudowała już swoją potęgę na całym świecie. Dla wielu osób jest to niezrozumiałe, przecież produkty od Apple nie należą do najniższej półki cenowej. Wyjaśnieniem takiej strategii działania tej firmy jest budowanie silnej, prestiżowej i luksusowej marki, co patrząc przez pryzmat ostatnich kilkunastu lat – zdecydowanie udało im się udało.

 

IPhony wybierane są przez Klientów z kilku powodów. Jednym z nich jest sam prestiż związany z posiadaniem takiego urządzenia. Wiele osób wręcz chwali się tym, że ich sytuacja finansowa pozwoliła na ten zakup. Ważniejszym powodem takiej decyzji zakupowej jest oczywiście wydajność i specyfikacja samego urządzenia. Pokochaliśmy iPhony między innymi za sam system operacyjny iOS, który przez wielu uważany jest za bardzo intuicyjny, a jednocześnie minimalistyczny. Gdy zaczniemy z niego korzystać bardzo ciężko będzie nam się przestawić na inne urządzenie z innym systemem operacyjnym. IPhony zdecydowanie wyróżniają się na rynku swoją specyfikacją, dzięki czemu przodują w wielu testach porównujących ze sobą modele najpopularniejszych marek na rynku. Na uwagę zasługuje również design iPhonów. To w zasadzie firma Apple przez wiele lat dyktowała nowe trendy między innymi pod kątem designu telefonów komórkowych. Wprowadzali oni innowacje i systemy, których konkurencja pragnęła wykorzystywać w swoich urządzeniach.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o iPhonach 14 Plus

Najnowsze modele iPhonów są już dostępne w sprzedaży nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również i w Polsce. Tak jak co roku tak i tym razem rzesza fanów marki złożyła zamówienia równo z pierwszym dniem uruchomienia możliwości ich zakupu. Zastanawiasz się z czego wynika tak ogromna fascynacja najnowszym modelem? Wpływ na to ma między innymi:

  • niesamowity aparat. Zdjęcia czy filmy, które możemy wykonać tym telefonem znacznie zbliżają się do możliwości lustrzanek!
  • zwiększona odporność na uszkodzenia. Materiał z którego został wykonany ten model to niezwykle wytrzymała stal nierdzewna.
  • mniejsze zużycie baterii względem poprzednich modeli.

Zalet najnowszego modelu iPhone jest oczywiście zdecydowanie więcej, a zaliczyć do nich moglibyśmy jeszcze chociażby kwestie ogromnego wyboru kolorystycznego. Sprawia to, że każdy może skonfigurować swoje urządzenie według swoich potrzeb i marzeń, tak aby w pełni było one dopasowane do nas.

iPhone 14 występuje również w kilku wariantach, a mianowicie jako:

 

  • iPhone 14
  • iPhone 14 Plus
  • iPhone 14 Pro
  • iPhone 14 Pro Max.

Tym samym w zależności od naszych potrzeb oraz od tego jakie główne przeznaczenie będzie telefonu – możemy wybrać wariant podstawowy lub w wersji Pro, a także rozmiar urządzenia może być albo standardowy albo powiększony. To jaki wariant wybierzemy będzie miało znaczenie pod kątem ceny. Wpływ na nią ma również pojemność, jaką będziemy chcieli posiadać na swoim telefonie.

Ciekawy design, lepszy procesor i wydajniejsza bateria, to tylko niektóre z zalet najnowszego iPhone 14 Plus. Zastanawiasz się w takim razie czy warto go kupić? Jeżeli jesteś zakochany w ekosystemie firmy Apple lub od dłuższego czasu wahasz się aby wreszcie przetestować swoje pierwsze urządzenie z logiem nadgryzionego jabłka – zdecydowanie warto postawić na najnowszy model. Warto wspomnieć o tym, że iPhony bardzo wolno tracą na wartości, tym samym nawet po kilku latach będziemy mogli je ponownie sprzedać po wciąż wysokiej cenie. Zdecydowanie rekompensuje to nieco wyższą kwotę bazową którą przyjdzie nam zapłacić.