Dlaczego warto zdecydować się na komputery AiO Lenovo V30a 24IIL?

Można zaobserwować, że komputery AiO Lenovo V30a 24IIL z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych. Dlaczego warto zaopatrzyć się we wspomniane produkty? Jakie są ich największe zalety?

Doskonałe zabezpieczenie

Warto wiedzieć, że jest to jedna z najczęściej wymienianych zalet przez pracowników, a także właścicieli przedsiębiorstw. Firma może bowiem w prosty sposób zapobiegać kradzieży danych. Ogromnym atutem jest także ograniczenie dostępu do gniazd za pomocą niezwykle inteligentnej ochrony gniazd USB. Z kolei funkcja Lenovo Shield pozwala na bezpieczne usuwanie niepotrzebnych danych. Można także ograniczyć dostęp do dysku twardego za pomocą hasła.

Wydajność

Omawiane urządzenia są szybko reagującymi, a także zaawansowanymi komputerami All-in-One. Należy mieć świadomość, że produkty sprostają nawet największym potrzebom biznesowym. Godny uwagi jest fakt, że wyświetlacz o przekątnej 23,8″ doskonale zda egzamin w trakcie pracy z dłuższymi dokumentami czy większymi arkuszami kalkulacyjnymi. Nie można zapomnieć, że funkcja stanu wstrzymania z zachowaniem połączenia sieciowego będzie ograniczała zużycie energii. Użytkownicy będą mieli jednak dostęp zarówno do poczty, jak i połączeń VoIP nawet w sytuacji, gdy urządzenie będzie nieaktywne.

Zdecydowanie większy komfort pracy

Jest to kolejny atut przemawiający za zaopatrzeniem się przez firmę w omawiany komputer. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że antyodblaskowy wyświetlacz 23,8″ o proporcji ekranu do korpusu wynoszącej 92%, a także rozdzielczości Full HD może zaoferować przedsiębiorcy i pracownikom świetny obraz. Należy mieć świadomość, że jest zgodny ze standardem VESA.

W najprostszym możliwym ujęciu oznacza to, że może być przydatny w przypadku konieczności zamontowania go na ścianie. Z kolei na biurku można wykorzystać ergonomiczną podstawkę pozwalającą na bardzo łatwe przechylanie, podnoszenie oraz obracanie.

Doskonała obsługa telekonferencji

Warto wiedzieć, że funkcja Smart Conference będzie gwarantowała użytkownikom niezwykle łatwe, a także wyraźne konferencje wideo. Kolejnym atutem omawianego rozwiązania jest odfiltrowywanie hałasu w tle, a także możliwość pogłaśniania wypowiedzi poszczególnych rozmówców z wybranego kierunku. Nie ma znaczenia, ile osób będzie uczestniczyło we wspomnianym spotkaniu. Oznacza to, że urządzenie będzie pozwalało na niezwykle efektywną i płynną współpracę. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że produkt jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.