Idealny sprzęt biznesowy? Laptop Lenovo ThinkBook 15p G2

Laptopy Lenovo ThinkBook 15p G2 są kolejną generacją notebooków stworzonych z myślą o sferze biznesu. Cechują się dużą wszechstronnością, praktycznością oraz rozwiązaniami pozwalającymi na komfortową pracę zarówno w biurze, jak i w domu. Ta linia notebooków ma za zadanie dostosować się do potrzeb użytkownika, który poszukuje sprzętu mobilnego, wydajnego i dobrze sprawdzającego się w pracy zdalnej.

Praktyczny design

ThinkBooki od Lenovo mają sprawdzać się w różnych warunkach. Matryca o wielkości 15,6 cala pozwala na komfort pracy w domu, ale jej średni rozmiar doskonale poradzi sobie również w podróży. Dodatkowo powłoka matrycy jest matowa, dzięki czemu refleksy światła nie przeszkadzają w użytkowaniu sprzętu. Podświetlana, wyspowa klawiatura jest odporna na zachlapania i łatwa w czyszczeniu. Dodatkowo mamy tu panel numeryczny, który podnosi komfort pracy. Eleganckie, szare wykończenie sprawia, że laptop doskonale prezentuje się podczas oficjalnych spotkań.

Laptopy Lenovo ThinkBook 15p G2 są kolejną generacją notebooków stworzonych z myślą o sferze biznesu

Wysoko wydajność Lenovo ThinkBook 15p

Laptopy ThinkBook 15p pracują w większości na procesorze Intel Core i7 11 generacji. Dzięki temu oferują wysoką wydajność i doskonałą jakość nawet przy bardzo intensywnym obciążeniu. Dodatkowo poza zintegrowaną grafiką Intel, ThinkBook 15p G2 posiada również dedykowaną kartę Nvidia. To w połączeniu z szybką pamięcią RAM (16GB DDR4 o taktowaniu 3200 MHz) oraz wydajnym procesorem jest doskonałym rozwiązaniem między innymi dla biur projektowych, czy reklamowych. Dysk SSD o pojemności 512GB doskonale uzupełnia pozostałe komponenty oferując komfort i szybkość użytkowania.

Wszechstronność laptopa ThinkBook 15p G2

Laptopy Lenovo ThinkBook sprawdzą się zarówno w pracy biurowej, podróży, jak i pracy zdalnej. Nowoczesne i wydajne komponenty pozwalają na korzystanie z notebooka na baterii do 7,5h. Ponadto laptop posiada szereg nowoczesnych złączy, ułatwiających kojarzenie z innymi urządzeniami. Są to:

  • złącze HDMI,
  • złącze DisplayPort,
  • Thunderbolt,
  • złącze combo jack (mikrofon i słuchawki),
  • dwa złącza USB 3.0,
  • czytnik kart pamięci.

Laptop korzysta również z modułu WI-Fi oraz Bluetooth dla komfortu przesyłania i przeglądania danych. Warto też nadmienić, że ThinkBook 15p G2 pracuje na systemie operacyjnym Windows 11, co daje nowe pola do wykorzystania jego możliwości.

Bezpieczeństwo danych


Arena biznesu jest niewątpliwie miejscem, gdzie bezpieczeństwo danych stoi wysoko w hierarchii potrzeb. Laptopy Lenovo ThinkBook 15p G2 mają profesjonalne podejście do tego zagadnienia. Czytnik linii papilarnych pozwala lepiej niż standardowe hasło chronić dostęp do notebooka. Ponadto technologia modułu TPM tworzy dodatkowe klucze szyfrowania danych dostępne do odszyfrowania tylko za pomocą tego samego modułu. Dzięki temu poufne informacje zapisane na dysku są dodatkowo chronione.

Laptopy ThinkBook są wyposażone w wiele funkcji przydatnych w przypadku notebooków biznesowych. Dodatkowo ich specyfikacja sprzętowa sprosta wymogom najbardziej wymagających użytkowników oraz będzie komfortowo służyła w różnych branżach.