Komputery Lenovo

Lenovo to wiodąca marka komputerów zarówno do użytku prywatnego, jak i dla klientów biznesowych ceniących nie tylko design, ale przede wszystkim parametry i programy wewnętrzne. Komputery Lenovo charakteryzują się serwisem nie tylko na terenie Polski, ale również na całym świecie.

Komputer Lenovo V55t Gen 2 13ACN 11RRPUVLTPB to idealny produkt dla przedsiębiorców, którzy szukając odpowiedniego komputera firmowego zwracają uwagę na dostępną pamięć, bowiem model ten charakteryzuje się m.in. pamięcią:

 • pamięć RAM 8 GB,
 • pamięć SSD 256 GB + SSD 1 TB.

Lenovo to wiodąca marka komputerów zarówno do użytku prywatnego, jak i dla klientów biznesowych ceniących nie tylko design, ale przede wszystkim parametry i programy wewnętrzne

Model został wyposażony w napęd DVD – RW, który daje możliwość zapisywania istotnych informacji na serwerze lub płycie, co zwiększa trwałość zapisywanych danych. W komputerze Lenovo V55t Gen 2 13ACN 11RRPUVLTPB producent zainstalował 4-rdzeniowy układ CPU AMD Ryzen 3 5000 G (model AMD Ryzen 3 5300G). Procesor wykonano w technologii TSMC 7 nm FinFET. Pamięć podręczna CPU ma pojemność 8 MB. CPU jest taktowany zegarem 4,0 GHz. Układ uzyskał wynik 13146 punktów w aplikacji PassMark. W komputerze zainstalowano podstawowy układ graficzny AMD Radeon – karta uzyskała wynik 1707 punktów w aplikacji PassMark.

Model oferuje gniazda rozszerzeń i złącza: jedno gniazdo PCIe 3.0 x16, dwa gniazda M.2 (1 dla karty WLAN + 1 dla dysku SSD), jedno gniazdo PCIe 3.0 x1 oraz czytnik kart 3-in-1, dzięki czemu zwiększa się funkcjonalność i komfort użytkowania komputera.

Dostępne w komputerze łącza i interfejsy:

Przód:

 • 2 x USB 3.2 Gen 1,
 • 2 x USB 3.2 Gen 2,
 • 1 x jack (3,5 mm) – combo, słuchawki/mikrofon,
 • 1 x wejście mikrofonowe (3,5 mm).

Tył:

 • 4 x USB 2.0,
 • 1 x VGA,
 • 1 x HDMI-out,
 • 1 x Ethernet (RJ-45),
 • 1 x wyjście liniowe (3,5 mm).

Oferowana przez firmę Lenovo 4 - letnia gwarancja On-site daje pewność, że w razie potrzeby, usterki, do siedziby firmy przyjedzie wykwalifikowany, doświadczony serwisant, który dokona na miejscu testu, w celu ustalenia wielkości usterki, i w razie możliwości dokona na miejscu naprawy lub innej usługi serwisowej

Oferowana przez firmę Lenovo 4 – letnia gwarancja On-site daje pewność, że w razie potrzeby, usterki, do siedziby firmy przyjedzie wykwalifikowany, doświadczony serwisant, który dokona na miejscu testu, w celu ustalenia wielkości usterki, i w razie możliwości dokona na miejscu naprawy lub innej usługi serwisowej. Jest to cecha i usługa, która nie tylko nie tylko zwiększa komfort pracy przedsiębiorcy i jego pracowników, ale również świadczy o wysokiej jakości oferty firmy Lenovo, dzięki czemu przy najbliższej okazji przedsiębiorca z pewnością w pierwszej kolejności weźmie pod uwagę sprzęt marki Lenovo. Do produkcji komputerów biznesowych firma Lenovo używa materiałów wysokiej jakości, co zwiększa nie tylko ich trwałość, ale również komfort użytkowania.