Tablety Apple iPad mini 6 (2021) – atrakcyjny tablet w kompaktowym wydaniu

Tablety Apple iPad mini 6 (2021) to dobrze znane użytkownikom mniejsze wersje tabletów giganta z Cupertino. Pełna funkcjonalność w poręcznej odsłonie pozwala na korzystanie z urządzenia w każdej sytuacji. Płynność działania od lat pozostaje niezmienna, również w tym przypadku mamy do czynienia z urządzeniem wysoce responsywnym. Co jeszcze przygotowało Apple w nowym iPadzie mini?

Który tablet wybrać? Dla kogo jest Apple iPad mini 6?

Tym, co wyróżnia iPada mini 6 jest jego wszechstronność, którą użytkownicy mogą wykorzystać na wiele sposobów. Tablet wybrać mogą jednakowo studenci, jak i również osoby związane z biznesem, czy ci, którzy poszukują mobilnego centrum rozrywki. Świetna optymalizacja systemu iOS niesie ze sobą szereg możliwości, z których chętnie korzystają twórcy aplikacji. Te natomiast stanowią prawdziwe bogactwo wyboru, którego próżno szukać w przypadku konkurencyjnych urządzeń.

Apple ipad mini 6, czyli tablet jak laptop

Tablety Apple iPad mini 6 (2021) są ciekawą alternatywą dla laptopów. Funkcjonalność, którą oferują, możemy wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki akcesoriom, takim jak klawiatura zewnętrzna w łatwy sposób przekształcić możemy tablet w kompaktowy laptop. Ekran Liquid Retina o przekątnej 8,3″ zapewnia wygodę w trakcie pracy, a dzięki wyświetlaniu obrazu w Full HD oraz obsłudze HDR, pozwala na wysoką jakość obrazu w przypadku korzystania z serwisów VOD.

Apple iPad mini 6 (2021) – specyfikacja


Szósta generacja tabletów Apple z rodziny mini została wyposażona w wydajny procesor Apple A15 Bionic oraz 4 GB RAM. Choć ta ostatnia wartość może wydawać się niezbyt duża, to producent zdążył nas już przyzwyczaić, że w połączeniu ze świetną optymalizacją systemu iOS, taka pamięć RAM jest w zupełności wystarczająca.

Apple iPad mini 64gb wi-fi + cellular

Oprócz tego, Apple iPad mini 6 (2021) oferuje takie rozwiązania jak:

  • Pamięć Flash 64 lub 256 GB
  • Aparat 12,0 + 12,0 Mpix
  • Modem GSM LTE.

Tablety Apple iPad mini 6 (2021) to urządzenia wyróżniające się błyskawicznym działaniem, szerokim wyborem aplikacji zarówno czysto rekreacyjnych, jak i rozbudowanych narzędzi do profesjonalnych zastosowań. Bateria pozwala na pracę do około 10-11 godzin, zaś pełne jej naładowanie zajmuje 80-90 minut.