Tablety Apple iPad Pro 11 – lekkie, poręczne i bardzo funkcjonalne

Tablety Apple iPad Pro 11 (3. gen.) – itnes.pl to urządzenia mobilne o zaawansowanych parametrach. Wielkość pamięci RAM wynosi 8 GB, natomiast pamięć wbudowana wynosi 256 GB. Cechą szczególną tych urządzeń jest wydajny i efektywny w działaniu 8-rdzeniowy procesor Apple M1. Wersja systemu operacyjnego w tych sprzętach to iPadOS. Czym jeszcze zaskakują te wysokiej jakości tablety? Przede wszystkim posiadają one wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, jest to Liquid Retina. Tablety Apple iPad Pro 11 3 generacji są kompatybilne, poręczne i bardzo funkcjonalne. Idealnie nadają się one do podróży biznesowych, gdyż zapewniają komfortową pracę, możliwość porozmawiania z klientami oraz pracownikami przez kamerkę internetową. Osoby, które chcą poczuć bogactwo detali oraz ujrzeć fantastyczną gamę kolorów, z całą pewnością będą zachwycone tą serią.

Ultramobilne urządzenia Apple iPad Pro 11 – garść informacji

Tablety Apple iPad Pro 11 3. generacji gwarantują doskonałą dynamikę obrazu oraz wyróżnia je optymalny współczynnik kontrastu, który urządzenia zawdzięczają iPadowi Pro. Na pokładzie tych urządzeń znajduje się także technologia True Tone, która jest bardzo pomocna w pracy w terenie. Dostosowuje ona poziom jasności, temperaturę do danej sytuacji, panującego otoczenia. Bez wątpienia sprawdzi się ten tablet w pracy freelancerów oraz osób pracujących mobilnie, które przemieszczają się, podróżują i potrzebują ultramobilnych urządzeń. Inteligentne urządzenia natychmiastowo dopasowują się do warunków, gwarantując dobrą widoczność i świetne dopasowanie kolorystyczne. Warto również dodać, że dzięki 8-rdzeniowemu CPU oraz 8-rdzeniowemu GPU, każdy użytkownik może czerpać z tego urządzenia jak najwięcej korzyści. Tablety Apple iPad Pro 11 3. generacji są bez wątpienia bardzo wszechstronne, sprawdzą się one w wielu różnych zadaniach.

Tablety z możliwością bezpiecznego logowania dzięki funkcji Face ID

Tablety Apple iPad Pro 11 dzięki interfejsowi Wi-Fi 6 mogą złapać zasięg w każdym możliwym miejscu, w którym jest udostępniona sieć. Wyżej wymienione urządzenia mobilne wyróżniają się także nowoczesną technologią aparatu ultraszerokokątnego, która sprawdza się idealnie u osób, które prowadzą rozmowy FaceTime. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że TrueDepth umożliwia odblokowywanie urządzenia za pomocą Face ID. Jest to bardzo wygodne logowanie z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa. Jak wiadomo w biznesie jak i również w użytku prywatnym bardzo ważne jest, aby jak najlepiej chronić dane osobowe, z tego powodu wyżej wymieniona funkcja jest bardzo pomocna. Warto również dodać, że urządzenie posiada możliwość robienia perfekcyjnych zdjęć, co przydaje się bardzo w profesjonalnych fotografiach produktowych. Ponadto, każdy może nakręcać profesjonalne filmy wielokamerowe, co również stanowi doskonały bardzo ważny atut. Warto dodać, że ta seria zaawansowanych technologicznie tabletów posiada procesor ISP w czipie M1, która posiada tryb Inteligentnego HDR3.

Profesjonalne urządzenia z powłoką antyodblaskową

Tablet APPLE iPad Pro 11 3 generacji posiada także powłokę antyodblaskową, która doskonale redukuje refleksy i ułatwia ona wykonywanie każdej pracy, również na zewnątrz. Ponadto, znajduje się tam oleofobowa powłoka odporna na odciski palców, która pozwala zachować to urządzenie w maksymalnej czystości. Czym jeszcze zaskakuje ten sprzęt? Otóż, na szczególną uwagę zasługują funkcje Multi-Touch, technologia ProMotion oraz technologia True Tone. Pierwsza z wymienionych, czyli funkcja Multi-Touch umożliwia kontrolowanie interfejsów graficznych w sposób bardzo komfortowy i wygodny. Na szczególną uwagę zasługuje także technologia ProMotion, która odświeża ekran dzięki czemu jest on bardzo płynny, żywy i wyrazisty. Reasumując, urządzenia te:

  • wyposażone są w niezwykle czytelny wyświetlacz Liquid Retina,
  • posiadają powłokę odporną na odciski palców,
  • procesor Apple M1,
  • 11-calowy ekran,
  • aparat ultraszerokokątny.